pg_basebackup (PostgreSQL) 14 - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not read directory "%s": %m
sl: iz imenika "%s" ni bilo mogoče brati: %m

en: could not open file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odpreti: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče preimenovati v "%s": %m

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not write to file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapisati: %m

en: could not create file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče ustvariti: %m

en: Usage:
sl: Uporaba:

en:   %s [OPTION]...
sl:   %s [MOŽNOST]...

en: 
    General options:
sl: 
    Splošne možnosti:

en: 
    Connection options:
sl: 
    Povezavne možnosti:

en: could not close file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče zapreti: %m

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:

en: Password:
sl: Geslo:
