pg_checksums (PostgreSQL) 16 - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Usage:
sk: Použitie:

en:   %s [OPTION]... [DATADIR]
sk:   %s [VOĽBA]... [DÁTOVÝ_ADRESÁR]

en: 
    Options:
sk: 
    Voľby:

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.
