pg_checksums (PostgreSQL) 17 - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: could not read file "%s": %m
nl: kon bestand niet lezen "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
nl: kon bestand "%s" niet sluiten: %m

en: could not open file "%s": %m
nl: kon bestand niet openen "%s":%m

en: could not write file "%s": %m
nl: kon niet schrijven naar bestand "%s": %m

en: out of memory
nl: geheugen uitgeput

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
nl: kon bestande "%s" niet hernoemen naar "%s": %m
