ecpg (PostgreSQL) 18 - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Options:
sk: Voľby:

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte '%s --help' pre detailnejšie informácie.

en: unterminated /* comment
sk: neukončený komentár /*

en: unterminated bit string literal
sk: neukončený literál bitového reťazca

en: unterminated hexadecimal string literal
sk: neukončený literál hexadecimálneho reťazca

en: unterminated quoted string
sk: neukončený reťazec v úvodzovkách

en: unterminated dollar-quoted string
sk: neukončený reťazec v znakoch dolára

en: zero-length delimited identifier
sk: identifikátor nulovej dĺžky oddelený oddeľovačmi

en: unterminated quoted identifier
sk: neukončený identifikátor v úvodzovkách

en: syntax error
sk: syntaktická chyba

en: cursor "%s" does not exist
sk: kurzor "%s" neexistuje

note: translator: %s is typically the translation of "syntax error"
en: %s at or near "%s"
sk: %s pri alebo v blízkosti "%s"

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti
